Kadra pedagogiczna
Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela SP / Gimnazjum Wychowawca
Edukacja wczesnoszkolna      
  Marta Kąkol SP kl.2a
  Anna Lelo SP kl.2b
  Grażyna Łuczak SP kl.3b
  Renata Nizioł SP kl.3a
  Małgorzata Nowak SP kl.2c
  Katarzyna Tabor SP kl.1a
  Iwona Włodarz SP kl.3c
  Marta Ziobro SP kl.1b
Język polski      
   Teresa Chabińska  G kl. IC
   Piotr Kowalik  G kl. IIID
  Jolanta Łukasiewicz SP, G kl. 4b
  Joanna Majchrzak-Broda  G kl. IIIA
  Katarzyna Niedziewicz-Sarba  SP, G kl. IID
  Elżbieta Olszewska  G kl. ID
  Urszula Żyła  SP, G kl. IIIB
 Matematyka      
  Alicja Cieplińska SP, G kl. 5a
  Michał Kozdęba G  
  Anna Młodzińska G  
  Jolanta Piekarska G  
  Marzena Płachciok SP, G kl. 6b
  Halina Pulchny G  
  Aleksandra Szafraniec G kl. IIIC
Historia i WOS      
  Anna Filar SP, G kl. IG
  Marta Michalik G kl. IE
  Wioletta Sajdak-Ruda G  
  Jolanta Ślęczka G  
Język angielski      
  Magdalena Bryndal G  
  Beata Marszałek SP, G  
  Ewelina Pietroniuk SP, G  
  Beata Rubiś SP, G  
  Bożena Sroka SP, G  
  Katarzyna Ślęzak G  
  Anna Świaczny SP  
  Joanna Wadas SP kl. 4c
  Monika Warmus G  
Język francuski      
  Ewa Brągiel G kl. IIIF
  Agnieszka Czechowska G kl. IIF
  Marta Gołąb G kl. IF
  Katarzyna Dziedzic G  
Przyroda/Biologia      
  Urszula Chrabąszcz G kl. IIIE
  Katarzyna Goryca SP, G  
  Katarzyna Jakubska-Olchawa SP, G  
  Anna Motyka SP, G  kl. IIG
Geografia      
  Katarzyna Jakubska-Olchawa G  
  Kinga Rokicka G  
Chemia      
  Katarzyna Goryca G  
  Danuta Żuchowska G kl. IIE
Fizyka      
  Justyna Jamróz G  
  Teresa Juszczyk G  
  Anna Młodzińska G  
Informatyka      
  Bogusław Balawajder SP, G  
  Wojciech Wiercioch SP, G  
Religia      
  Kochan Edyta G  
  Wioletta Oświecińska-Szwej SP, G  
  Piotr Pietruszka SP, G  
Wychowanie fizyczne      
  Dorota Brzezińska SP, G  
  Luiza Dobrzańska G kl. IIA
  Justyna Frączek-Bogacka SP, G kl. IA
  Mariusz Górka SP, G  
  Elżbieta Imiołek SP, G  
  Robert Kalita G kl. IIB
  Mirosław Kopiński SP, G kl. IIC
  Teodor Wójcik SP, G  
Edukacja dla bezpieczeństwa      
  Mariusz Górka G  
Zajęcia techniczne      
  Aneta Rawińska-Wiśniowska SP, G kl. 6a
Muzyka      
  Karolina Berniak SP, G  
Plastyka      
  Małgorzata Bogusz SP, G  
WDŻ      
  Urszula Chrabąszcz G kl. IIIE
  Anna Filar SP, G kl. IG
  Katarzyna Jakubska-Olchawa SP, G  
Nauczyciele wspomagający      
  Halina Błoniarz SP kl.3  
  Ewa Cieślik SP kl.6b  
  Mariola Dębowska-Zielińska SP kl.5a  
  Luiza Dobrzańska G kl. IIA kl. IIA
  Małgorzata Gadomska G kl. IB kl. IB
  Aneta Gondek G kl. IIB  
  Anna Madej-Nowosadzka G kl. IIIA  
  Joanna Miedzielec G kl. IIIB  
  Małgorzata Nawrocka-Żurek SP kl.4a kl.4a
  Renata Sas-Dyrba SP kl.2c  
  Iwona Słocka SP kl.1a  
  Monika Stawarz SP kl.4c  
  Aneta Stopnicka G kl. IA  
Pedagodzy      
  Renata Goleń  SP, G  
  Agnieszka Dąbrowska  G  
Logopeda      
  Klaudia Ćwikła SP, G  
Nauczyciele świetlicy      
  Renata Darewicz SP  
  Halina Dąbrowska SP  
  Katarzyna Dąbrowska SP