Wycieczka klasy IIE do Warszawy

W dniach 19-21 października cała nasza klasa udała się na jesienny wyjazd do stolicy kraju. W ciągu trzech dni mieliśmy cudowną okazję do „posmakowania” Warszawy, odwiedziliśmy bowiem miejsca historyczne: na przykład Pałac w Wilanowie i Starówkę, muzea: niezwykle ważne Muzeum Powstania Warszawskiego i niezwykle ciekawe Muzeum Pieniądza, jak i parki: Ogród Saski czy Łazienki Królewskie. Oprócz okazji do poznawania miasta i jego historii, odbyliśmy też lekcję z astronomii, chemii, biologii i fizyki w Centrum Nauki Kopernik. Ponadto, przez caaały pobyt mogliśmy wspólnie pograć w gry i porozmawiać, wspaniale się przy tym integrując. Trzy dni minęły jednak bardzo szybko i zanim się obejrzeliśmy, przyszedł czas pożegnań i powrotu do szkolnej prozy. Warszawę będziemy jednak wspominać ciepło i z sentymentem 😉

Karolina Kękuś